Pirmdien pašvaldības uzņēmums Ventspils nekustamie īpašumi sāk pieslēgt apkuri savā pārvaldībā esošajām nedzīvojamām ēkām, savukārt no otrdienas apkuri pieslēgs visām nerenovētām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, pavēstīja uzņēmuma tehniskais direktors Valērijs Pļiskovs.
Viņš arī paskaidroja, ka siltinātām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām apkuri plānots pieslēgt nedaudz vēlāk, gan nekonkretizējot, cik dienu vēlāk tas varētu notikt.
Viņš arī atgādināja: gadījumā, ja kādas mājas iedzīvotāji vēlas pieslēgt apkuri vēlāk nekā plānots, tad dzīvokļu īpašnieku kopība var lemt par apkures sezonas uzsākšanas vēlamo laiku, informējot par to mājas apsaimniekotāju.
Ja pēc apkures padeves atjaunošanas radiatori dzīvoklī nesilst vai silst tikai daļa no tiem, tad par to nekavējoties ir jāziņo mājas pārvaldniekam vai ēkas iekšējās apkures sistēmas apkalpotājam SIA Cirtnis pa tālruni 26602509.
30.09.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay