BK Ventspils uzvar un panāk izšķirošo spēli par bronzu

1431

Ventspils basketbolisti pirmdienas, 30.maija, vakarā izcīnīja otro uzvaru Latvijas Basketbola līgas čempionāta finālsērijā par bronzas godalgām, viesos pieveicot Liepāja/Triobet ar 98:95 un panākot sērijā 2-2. Sērijas izšķirošā spēle jau otrdienas, 31.maija, vakarā Ventspilī.

Spēles pirmā puse gan vairāk aizritēja liepājnieku zīmē, kuri pirmajā ceturtdaļā vienubrīd panāca pat septiņu punktu pārsvaru (26:19). Vēl drūmāka aina izvērtās otrajā periodā, kurā laukuma saimnieki liepājnieki turpina atrāvienu. Ja mājiniekiem veicas tālmetienos, tad ventspilniekiem statistika ir bēdīga – precīzi tikai divi no astoņiem. Liepājnieki palielināja pārsvaru līdz 14 punktiem. Pēc minūtes pārtraukuma ventspilniekiem izdevās gūt astoņus punktus pēc kārtas, bet pēc vēl neilga laika rezultāts ir atkal līdzīgs – 38:38. Pēc pirmā puslaika Ventspils zaudē vienu punktu (47:48).

Spraigā cīņā aizritēja viss otrais puslaiks, un uzvaras liktenis izšķīrās pašā cīņas galotnē. Rezultāts auga līdzīgi, taču nepilnas trīs minūtes pirms beigām Ventspilij izdevās atrāviens līdz 88:80. Tas bija izšķirošs atrāviens, kuru liepājnieki vairs nespēja atspēlēt.