Akinjemi kārtējie vārti, FK Ventspils pārliecinoši uzveic Jelgavu

1068

Pārliecinošu uzvaru Latvijas čempionāta spēlē svētdien svinēja FK Ventspils, kas viesos ar 3:0 apspēlēja FK Jelgava komandu.

Visu cīņas gaitu lielāks pārsvars piederēja ventspilniekiem, kuri jau pirmajā puslaikā guva divus vārtus. Tiesa, tas nenācās viegli, jo labi spēlēja jelgavnieku vārtsargs, kurš jau pirmajās minūtēs glāba savas komandas vārtus no zaudējuma. Tomēr 31.minūtē rezultāts tika atklāts: pēc vairākiem neatlaidīgiem uzbrukumiem portugāļu leģionārs Amado Mendešs beidzot iedabūja bumbu vārtos. Vēl pēc piecām minūtēm viesu pārsvaru dubultoja virslīgas labākais snaiperis – nigēriešu leģionārs Adeleke Akinjemi.

Vēlāk jelgavniekiem izdevās līdzsvarot cīņas gaitu, turklāt arī pašiem radās labas vārtu gūšanas iespējas. Tiesa, pievīla precizitāte, kā arī teicams vārtos bija ventspilnieks Maksims Uvarenko.

Trešos vārtus Ventspils guva vien cīņas pašā izskaņā, kad kompensācijas laikā kārtējos vārtus guva Akinjemi. Viņam teicamu piespēli izdarīja tautietis Tosins Aijeguns.

Virslīgas kopvērtējumā pārliecinoši līderi joprojām ir RFS, kuru rēķinā ir 37 punkti 14 spēlēs. Ar 31 punktu 16 spēlēs seko FK Ventspils, pa 28 punktiem 14 spēlēs ir Liepāja/Mogo un Riga FC, bet piektie ar 26 punktiem ir čempioni Jūrmalas Spartaks, kuri aizvadījuši 15 spēles.

Nākamo spēli Ventspils aizvadīs Bordo, kur atbildes cīņā UEFA Eiropas līgā tiksies ar Bordo Girondins. Virslīgā nākamā spēle 13.augustā, kad mājās jāuzņem Liepāja/Mogo. Tiesa, pirms tam šīs komandas arī tiksies Latvijas kausa ceturtdaļfināla mačā, kas notiks Liepājā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils